De tafelpoten, gemaakt van stalen kokers (100x100mm), zijn in elke gewenste maat te leveren.
Het is mogelijk om het frame te laten poedercoaten. Dit beschermt het frame tegen roestvorming en vormt een egale coating over het metaal in een gewenste kleur. Standaard wordt het frame gemaakt van onbehandeld staal, dit is ook op de foto's te zien.
Heeft u de poten sneller nodig dan de aangegeven levertijd? Stuur dan even een email naar [email protected]
Het laswerk wordt gedaan door ervaren mensen die aandacht aan hun werk besteden. De lasnaden zijn zichtbaar, maar niet storend door hoe netjes deze zijn.
Het is mogelijk de tafelpoten te laten verzenden. De kosten hiervan bedragen € 19,90,- per set.
Afhalen van de poten is mogelijk op afspraak.
Wilt u een andere afmeting of bent u opzoek naar een ander stalen onderstel, stuur dan even een mailtje naar [email protected] of gebruik het contactformulier op de website.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen